20 FAKTÓW O MNIE / PART II

Dzisiaj czas na drugą odsłonę faktów na temat mojej osoby. Pierwsze 20 faktów o mnie pojawiło się jesienią kliknij tutaj więc wraz z nadejściem wiosny czas na kolejne : ).

1. Moja mama jest położną. Od dziecka lubiłam przebywać w szpitalu, bardzo lubiłam odwiedzać mamę w pracy 😀 i od małego wiedziałam, że będę pracować w szpitalu <3. Od 2,5 roku pracuję jako pielęgniarka anestezjologiczna na Oddziale Intensywnej Terapii w Szpitalu Pediatrycznym. Kocham swoją pracę ! <3

2. Pomimo swojego nazwiska- Żelazko, nie cierpię prasować :D. Nie lubię, nie mam cierpliwości do prasowania. Na szczęście w tej czynności wyręcza mnie Matek :).

3. Mój ulubiony serial to Chirurdzy. Oglądam na bieżąco od 7 lat :D. Początkowe sezony oglądałam nawet kilka razy. W ramach szlifowania słownictwa medycznego, of course :).

4. Moim ulubionym typem posiłków są śniadania, najczęściej na słodko :). Nigdy nie wychodzę z domu bez śniadania :).

5. Mój ulubiony kolor, to różowy 😀 Na co dzień nie szaleję za bardzo z nim w codziennych stylizacjach, ale w pracy wszystkie uniformy są w różowym kolorze ( uups mam jeden błękitny :D).

6. Nigdy nie byłam na … Mazurach. Wstyd ! Wstyd jakich mało !

7. Kocham perfumy. W swojej kolekcji mam już 9 zapachów <3 ( La Vie est Belle, Coco Mademoiselle, Chanel Chance eau Fraiche, Boss the Scent, Miss Dior Blooming Bouquet, Angel Muse, Black Opium, Marc Jacobs Daisy Dream i Lancome la nuit Tresor) i mam nadzieje, że moja kolekcja będzie się caaaały czas powiększać. 😀

8. Wierzę, że wszystko co robimy, w jakiś sposób do nas wraca. Zarówno dobro, jak i zło.

9. Od dziecka boję się horrorów, myślałam, że z tego się wyrasta, ale jednak nie.

10. Nie jestem fanką imprez. Dużo bardziej wolę zostać w domu, wypocząć i być gotowa fizycznie na kolejny dzień.

11. Nie zaczynam dnia bez spisania dobrego planu :). Zawsze mam przy sobie planner, a w nim zapisane wszystkie ważne sprawy, pomysły i plan dnia :).

12. Jestem zdeterminowana, ambitna i cierpliwa. I choć życie czasami płata mi figle i próbuje dobić … to zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby spełniać swoje marzenia.

13. Uwielbiam biegać. Moim marzeniem jest przebiegnąć maraton ! 🙂

14. Uwielbiam dostawać kwiaty <3.

15. Uwielbiam wąchać książki.

16. Nie znoszę bezczynności. Nie umiem usiedzieć na czterech literach :D.

17. Mam słabość do butów i torebek … 🙂

18. Każdy dzień zaczynam od wypicia ciepłej wody z cytryną.

19. Gdy idę na dyżur na 7:00, to wstaje o 4:30. Z domu wychodzę o 6:10, ale lubię na spokojnie zjeść śniadanie, pomalować się i sprawdzić co się dzieje na świecie :D. Nie lubię się spieszyć :).

20. Kocham życie do szaleństwa !!!

Ufff, to by było na tyle. Poznaliście kolejne fakty na temat mojej osoby :). Podzielcie się też w komentarzu swoimi interesującymi faktami ze swojego życia ! 🙂

Buziaki i do następnego ! :*

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Aneczko, uwielbiamy te same perfumy ❤️
    P.S. Taka pielęgniarka to skarb ❤️

    1. ❤️

  2. Może pokażesz swoją szafę co się w niej znajduje, jak ja organizujesz? 😁

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

20 FAKTÓW O MNIE / PART II

Close Menu