• Bez kategorii
Książkowi ulubieńcy ostatnich tygodni !

Dzisiaj wpis o książkowych ulubieńcach ostatnich tygodni. Chciałabym Wam przedstawić 5 pozycji, które spełniły moje oczekiwania czytelnicze i z czystym sumieniem mogę je Wam polecić.

Mam nadzieję, że wpadnie Wam w oko chociaż jeden tytuł, który zechcielibyście przeczytać.

NIEWIERNAREYES MONFORTE

Ta pozycja jest bardzo emocjonalna i wstrząsająca. Niezwykła, zaskakująca, bardzo wzruszająca i dramatyczna. Opowiada o tym, jak miłość może zaślepić, o terroryzmie, fanatyzmie religijnym. Przerażające jest to, że historie takie jak ta w książce, dzieją się naprawdę. Książka bardzo silnie wpływa na emocje. Czytałam ją z zapartym tchem, aż dobiegłam do ostatniej strony. Zapadła mi głęboko w pamięć, jest to jedna z tych książek, o których nie zapomina się łatwo.

BÓG NIGDY NIE MRUGAREGINA BRETT

Mózg człowieka potrzebuje nieustannej motywacji. To zdecydowanie najlepsza pozycja motywacyjna jaką do tej pory przeczytałam. Zawiera 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu. Momentami są to proste historie, ale jednocześnie niezwykłe. Ale przecież takie proste historie pomagają nam walczyć z przeciwnościami losu i motywują do działania. Dla mnie to taka biblia motywacyjna, do której należy wracać w cięższych chwilach. Lektura obowiązkowa dla każdego !!!

PRZESUNĄĆ HORYZONTMARTYNA WOJCIECHOWSKA

To moja pierwsza górska pozycja- na pewno nie ostatnia !  Książka ukazuje ile trudu i samodyscypliny wymaga zdobycie Góry Gór. Bez zbędnego upiększania rzeczywistości, przeplatana poradami, osobistymi przemyśleniami i wewnętrzną walką o siebie.

Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń, to własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary. W życiu wszystko jest możliwe. Przesunąć horyzont pokazuje nam, że chcieć to móc.

Książkę bardzo Wam polecam, a w szczególności osobom, które uważają, że niemożliwe nie istnieje.

KTO ZABRAŁ MÓJ SERSPENCER JOHNSON

Niepozorna, cieniuteńka- jedyne 90 stron. Kto zabrał mój ser? Przywiązujemy się do niego i żyjemy w przekonaniu, że nigdy nie zniknie. ,,Ser” to metafora wszystkiego, czego pożądamy w życiu- partnera, pracy, zdrowia. W tej książce można odnaleźć siebie. Historia o przygodach czterech zabawnych postaci: Nosa, Pędziwiatra, Bojka i Zastałka. Żyją w labiryncie i szukają sera, który jest ich pokarmem i źródłem szczęścia.

,,Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi…”

Książka warta przeczytania. Pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na sytuację życiową. W prosty sposób pokazuje, że nie warto bać się zmian.

NOWY JEDNOMINUTOWY MENEDŻERDR KEN BLANCHARD, DR SPENCER JOHNSON

,,Doświadczenie nie jest tym, co Ci się przydarza, ale wnioskami, jakie wyciągasz.”

Z biznesem mam mało wspólnego, ale przeczytałam ją z ciekawości- tą pozycją zachwycał się mój narzeczony i postanowiłam się z nią zapoznać. Jest to bardzo wciągająca i motywacyjna książka nie tylko o zarządzaniu zespołem, ale także własnym czasem. Z książki można wyciągnąć bardzo cenne wartości i uwagi, które przekładają się na relacje w rodzinie, grupie przyjaciół i pracy.

Książka ma zaledwie 100 stron i warto poświęcić kilka chwil na przeczytanie ,,Nowego Jednominutowego Menadżera”.

Kochani, a Wy co ostatnio czytaliście ? Będę wdzięczna za Wasze polecenia 🙂

 

Książkowi ulubieńcy ostatnich tygodni ! / TOP 5

Close Menu