Cześć kochani,

W wirze przedświątecznych przygotowań naprawdę warto i trzeba pomyśleć o sobie ! Tak, aby przy wigilijnym stole usiąść szczęśliwą, zadbaną i wypoczętą . Spędzić ten magiczny czas z najbliższymi, celebrować każdą chwilę i czuć się świetnie podczas rodzinnych spotkań.

Moja ostatnia wizyta u Diany (@puder_roz_beauty) nie mogła skończyć się inaczej jak przepięknymi świątecznymi paznokciami. Dianka jest prawdziwym mistrzem manicure i kiedy u niej jestem zawsze na moich paznokciach potrafi zmalować dzieła sztuki ! : ) 

Święta Bożego Narodzenia rządzą się swoimi prawami, a manicure na święta musi być idealny, a także wyjątkowy. Uwielbiam mieć w tym okresie na swoich paznokciach klasyczną czerwień i świąteczne wzorki – bombki, choinki, renifery, gwiazdki, itd .

Jestem zakochana w moich świątecznych paznokciach ! Sami zobaczcie 🙂

Pinterest, to najlepsze źródło inspiracji. Jeśli szukacie pomysłu na świąteczne paznokcie, to warto korzystać z tej kopalni pomysłów.

Udało mi się zebrać trochę propozycji świątecznych paznokci z platformy Pinterest, więc może się zainspirujecie 🙂 

Dajcie znać czy planujecie jakiś świąteczny manicure 🙂

Życzę Wam zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia ! Pięknych i magicznych chwil pod choinką w otoczeniu najbliższych !

Buziaki : )

 

Ten post ma 4 komentarzy

  1. Przepiękne ❤️

    1. Dziękuję ❤️

  2. Fot I, jesteś bardzo piekna. Piękny strój i botki.

    1. Dziękuję : )

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

MOJE ŚWIĄTECZNE PAZNOKCIE

Close Menu