Dzisiaj mam dla Was wpis na temat przedłużania rzęs. Rzęsy zagęszczam od ponad roku  i chciałabym się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami : ). Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad przedłużaniem rzęs, na początku troszkę się wzbraniałam przed tym pomysłem, ponieważ bałam się, że będę wyglądać sztucznie, a rzęsy bardzo będą się rzucać w oczy … ale spróbowałam, zaryzykowałam i … przepadłam. To był strzał w dziesiątkę ! I tak od września 2018 roku przedłużam swoje rzęsy regularnie. Prawidłowo wykonany zabieg przedłużania rzęs nie niszczy naturalnych rzęs.

ILE TRWA ZABIEG I JAK WYGLĄDA? 

Zabieg pełnej aplikacji rzęs trwa od 2-2,5 h w zależności od metody, a także doświadczenia stylistki. Duże znaczenie w aplikacji rzęs również ma rodzaj naturalnych rzęs. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej na zamkniętych oczach, na kosmetycznym łóżku i jest bezbolesny. Dla mnie zabieg jest niesamowitą chwilą relaksu, której nie mogę się doczekać i uwielbiam chodzić na przedłużanie rzęs po nocnym dyżurze, ponieważ po ciężkim dyżurze, taki relaks jest jak najbardziej wskazany : ).

JAK DBAĆ O RZĘSY? 

Rzęsy należy rozczesywać specjalną szczoteczką, którą dostaniecie od stylistki u której wykonujecie zabieg. Sztuczne rzęsy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Należy dbać o higienę okolicy oka i myć rzęsy specjalną pianką do przedłużanych rzęs albo płynem do higieny intymnej. Należy unikać produktów tłustych i wodoodpornych. I co najważniejsze ! Nie należy trzeć oczu, ponieważ to ma duży wpływ na trwałość rzęs.

JAK WYGLĄDA KONDYCJA RZĘS PO PONAD ROKU PRZEDŁUŻANIA?

Moje naturalne rzęsy są w dobrym stanie. Rzęsy wypadają, to naturalny proces, ponieważ rosną. Przedłużanie rzęs też może osłabić naturalne rzęsy, natomiast jeśli są dobrze zrobione, to nie powinny wpłynąć na ich kondycję. Ja swoje rzęsy od pierwszej ich aplikacji zakładam u Gosi @eyes_project_ . Z czystym sumieniem mogę Wam polecić Gosię <3 idealnie dobiera rzęsy, dzięki czemu wyglądają schludnie i naturalnie.

Prawidłowo wykonany zabieg nie wiąże się ze skutkami ubocznymi. Jeżeli ktoś ma uczulenie na któryś składnik kleju do aplikacji, to faktycznie istnieje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Nie wyobrażam sobie zrezygnować z zabiegu przedłużania rzęs. Jest to niesamowite ułatwienie w wykonywaniu makijażu, a spojrzenie nabiera wyrazistości i podkreśla moją ciemną oprawę oczu. Dla utrzymania efektu rzęsy należy uzupełniać co 3-4 tygodnie.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Twoje rzęsy wyglądają pięknie, naturalnie. Nie wyglądają ciężko. Bardzo ładny efekt. Jaka to metoda ?

    1. Metoda objętościowa 🙂 za każdym razem inna 😂 🥰

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS – MOJE DOŚWIADCZENIA

Close Menu